به سایت دارالترجمه رسمی شریعتی خوش آمدید.
امروز شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

دارالترجمه برای سفارت ایتالیا

شما اينجا هستيد : دارالترجمه رسمی شریعتی > اخبار > دارالترجمه برای سفارت ایتالیا

ترجمه کلیه مدارک رسمی از زبان فارسی به زبان ایتالیایی در کمترین زمان ممکن . دارالترجمه رسمی شریعتی دارای مترجم رسمی و غیر رسمی زبان ایتالیایی در تهران مورد تایید سفارت ایتالیا آماده پذیرش کلیه ترجمه های شما عزیزان از فارسی به ایتالیایی و از ایتالیایی به فارسی و همچنین انگلیسی به ایتالیایی است .

دارالترجمه های مورد تایید سفارت ایتالیا ۲۰۱۹

دارالترجمه های مورد تایید سفارت ایتالیا ۲۰۱۸

دارالترجمه ایتالیایی ارزان

هزینه تایید مدارک سفارت ایتالیا

مترجمان رسمی ایتالیایی

 

 


اخبار ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ 2 دیدگاه

مطالب مشابه

مدت زمان ترجمه مدارک تحصیلی

مدت زمان ترجمه مدارک تحصیلی ؟ مدت زمان ترجمه مدارک تحصیلی برای هر زبان متفاوت هست ولی معمولا برای زبان انگلیسی ۱ تا ۲ روز و با تاییدات ۴ تا ۶ روز است. ترجمه مدرک موقت؟ مدرک موقتی که روی آن کلمه غیر قابل ترجمه قید نشده باشد ترجمه رسمی می شود. مدرک قابل ترجمه چیست؟ به مدارکی که امکان ترجمه رسمی برای آنان هست مدارک قابل ترجمه می...
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

دارالترجمه رسمی روسی

بهترین دارالترجمه رسمی تهران برای ترجمه زبان روسی در خیابان شریعتی دارالترجمه رسمی شریعتی دارالترجمه رسمی روسی دارالترجمه رسمی شریعتی ترجمه رسمی و غیر رسمی زبان روسی با تائبد و مهر دادگستری و خارجه و  تائید سفارت روسیه در تهران. ترجمه مدارک تحصیلی و ریزنمرات به زبان روسی در دارالترجمه روسی . ترجمه مدارک شرکت ترجمه مناقصات به روسی به صورت رسمی در دارالترجمه زبان روسی در ایران ترجمه...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

ديدگاه ها

  1. وحید گفت:

    با سلام. آیا ترجمه مدارک شناسایی، شغلی و … برای سفارتخانه ها با تایید دادگستری یا وزارت خارجه است و مستلزم پرداخت هزینه بیشتری میشود ؟ به عنوان مثال ،هرینه ترجمه شناسنامه ۳۵۰۰۰ تومان غید شده ، ترجمه برای سفارت هزینه بالاتری دارد؟

    • tehrantranslation گفت:

      با سلام ترجمه برای ویزا معمولا با مهر مترجم رسمی کفایت میکنه و تایید دادگستری و خارجه نیاز نداره ولی برای مهاجرت به تاییدات کامل نیاز داره و مستلزم هزینه های بیشتری است.


جديدترين مطالب

آخرين جستجوها

کلیه حقوق سایت متعلق به دفتر ترجمه رسمی شریعتی بوده و هرگونه کپی برداری از سایت پیگرد قانونی دارد.
طراحی سایت : پرشین تیک